Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Děti (12-18 let)

Další info
12-18 let

Pro školy nabízíme výukové programy, které vytvářejí naši zkušení pedagogové volného času přímo ve spolupráci s učiteli. Ve výukových programech rozvíjíme a doplňujeme učivo všech stupňů škol, a zároveň umožňujeme učitelům nahlédnout na třídní kolektiv jinýma očima. Podívejte se do naší nabídky!

Kroužky
Název věk místo termín CenaCena za pololetí volná místa
Zumba náctiletí
Tanečně pohybové lekce s prvky nejen latinskoamerických tanců. Děvčata se naučí základní kroky, správné držení těla, různé sestavy na kterých se budou také podílet. Dívky se prezentují na různých kulturních akcích.
13 - 15 Liška - Bílovice n. Svit. 1 200 Kč 12 (z 12) -
Ateliér animace
Čas kroužku 14:15 - 16:15.

Kroužek zaměřený na tvorbu krátkých animovaných filmečků. Animace je zábavná a tvořivá činnost pro každý věk. Je všude kolem nás a dá se pojmout mnoha způsoby. Ať už jen rozkreslením běžícího panáčka po sešitě během vyučování, nebo seskládáním několika fotografií skutečnosti za sebe. Co nám přinese samotný kroužek? Pracovat budeme s ateliérovým vybavením, jako je např. fotoaparát a stativ. Na vlastní kůži si zažijeme, jak taková animace vzniká a co její příprava obnáší. Seznámíme se s novými kamarády, získáme nové zkušenosti a samostatnou i skupinovou prací si vytvoříme vlastní animované filmy.
9 - 15 Liška - Bílovice n. Svit. 1 200 Kč 8 (z 8) -
Zumba děti čt
Tanečně pohybové lekce s prvky nejen latinskoamerických tanců. Náplní kroužku jsou rytmická cvičení, pohybové hry, prostorová orientace, trénink pohybové paměti, nácvik tanečních choreografií. Kroužek vrcholí vystoupením pro rodiče a veřejnost.
8 - 9 Liška - Bílovice n. Svit. 1 200 Kč 17 (z 17) -
Zumba junioři čt
Tanečně pohybové lekce s prvky nejen latinskoamerických tanců. Děvčata se naučí základní kroky, správné držení těla, různé sestavy na kterých se budou také podílet. Dívky se prezentují na různých kulturních akcích.
11 - 13 Liška - Bílovice n. Svit. 1 200 Kč 17 (z 17) -
English club with Veronika
Veronika Bessarab je naše dobrovolnice z Ukrajiny, má obrovské zkušenosti s učením angličtiny. Vyznává hravý a zábavný styl učení, kterému se věnovala a zdokonalovalo ho přes 7 let. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilejší angličtináře.
Nemusíte se bát učení, jde jen o hraní si v cizím jazyce :)
Veškeré aktivity budou probíhat v angličtině, a kdyby přeci jen bylo potřeba "krýt záda" vám bude Martina, která pomůže s překladem ;).
8 lekcí za pololetí.
8 - 12 Liška - Bílovice n. Svit. 600 Kč 10 (z 10) -
Další
Pobytové akce a přespávačky
Název věk termín místo typ ubytování cena volná místa
Noc v knize Zombie - Příručka pro přežití
Čeká nás další dobrodružná noc, tentokrát se ocitneme v postapokalyptickém světě. Půjde nám o život? Jistě ne, budeme s sebou mít příručku, která nám poradí se vším, co potřebujeme k přežití. Třeba jak si zajistit jídlo, přístřešek, transport, co s raněnými a hlavně jak se vlastně ubránit zombíkům.

Během večera účastníky čekají hry, dílnička a noční výprava. Naším cílem bude se do půlnoci dostat do bezpečí svých pelíšků.

S sebou: věci na spaní (spacák, karimatka, polštář, pyžamo, plyšáček, kartáček na zuby) teplé oblečení na ven a pohodlné oblečení na hry v sále, které se může ušpinit.

Na den v knize Zombie - Příručka pro přežití se můžete přihlásit zde: https://liska.luzanky.cz/Primestske-tabory/Den-v-knize-Zombie-Prirucka-pro-preziti
6 - 12 Liška - Bílovice n. Svit. budova 220 Kč 1 (z 23) -
Noc v Alchymistické dílně
Tentokrát nestrávíme noc jen v jedné knize, ale v mnoha. Prostudujeme alchymistické příručky i dějiny tohoto oboru, ale hlavně si vše vyzkoušíme na vlastní kůži, třeba objevíme něco nového :).

Během večera účastníky čekají hry, dílnička a noční výprava.

S sebou: věci na spaní (spacák, karimatka, polštář, pyžamo, plyšáček, kartáček na zuby) teplé oblečení na ven a pohodlné oblečení na hry v sále, které se může ušpinit.
6 - 12 Liška - Bílovice n. Svit. budova 220 Kč 0 (z 20) -
Skalní duchové - Petrovice 8 - 18 Liška - Bílovice n. Svit. 400 Kč 3 (z 12) -
Skalní duchové Český kras
Nová zkušenost pro Skalní duchy. První návštěva Českého krasu.
8 - 18 Liška - Bílovice n. Svit. 500 Kč 3 (z 10) -
pátá expedice Skalních duchů - Slovensko
Tábor pro děti z klubu Skalní duchové, ostatní zájemci po domluvě. Nové jeskyně na Slovensku a nové zážitky nejen na lanech.
8 - 18 Liška - Bílovice n. Svit. budova 3 600 Kč 0 (z 13) -
Další
Příměstské tábory
Název věk termín místo cena volná místa
Kulináři o prázdninách
Nejlíp chutná od maminky.... ale nechme ji trochu odpočinout! Na tomto táboře si vše připravíme vlastními silami. Zkusíme vařit i v přírodě, něco zavaříme, usmažíme, umícháme a ještě se u toho pobavíme.
Těší se na vás Markéta a Veronika Bessarab!

Cena tábora je stanovena s ohledem na vyšší materiálové náklady.
Kontakt na lektory: Markéta Šenková 733 161 238Program probíhá v čase 8:30 - 15:30 hod. Děti však s námi mohou pobýt v době 8:00 - 16:00 hod.

Filozofie našich táborů:
Ať už je téma jakékoli, snažíme se , aby si děti odnesly co nejvíce nových zkušeností, dovedností, příhod a zážitků. Během tematického týdne si vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak šikovné mají ruce a jak bystré mají hlavy. Vždy se snažíme o přátelskou a tvůrčí atmosféru. Děti cíleně nesoupeří mezi sebou, ale vždy najdeme něco, čemu za to stojí čelit společně. Vítězem je každý, kdo dokáže překonat své obavy a hrát si naplno.
9 - 18 Liška - Bílovice n. Svit. 2 000 Kč 0 (z 20) -
Výlety za poznáním
Zážitkový příměstský tábor je určen pro všechny děti (7 - 14 let), které mají rády výlety, poznávání nového, kolektivní hry a jsou pro každou srandu.

Každý den vyrazíme do blízkého či vzdálenějšího okolí, navštívíme různá zajímavá místa, atrakce, aktivity, objevíme něco nového.

Program probíhá v čase 8:30 - 15:30 hod. Děti však s námi mohou pobýt v době 8:00 - 16:00 hod

Hlavní vedoucí tábora,lektorka: Natálie Martincová, e-mail: , tel.: 777 101 396

Filozofie našich táborů:
Ať už je téma jakékoli, snažíme se , aby si děti odnesly co nejvíce nových zkušeností, dovedností, příhod a zážitků. Během tematického týdne si vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak šikovné mají ruce a jak bystré mají hlavy. Vždy se snažíme o přátelskou a tvůrčí atmosféru. Děti cíleně nesoupeří mezi sebou, ale vždy najdeme něco, čemu za to stojí čelit společně. Vítězem je každý, kdo dokáže překonat své obavy a hrát si naplno.
7 - 14 Liška - Bílovice n. Svit. 2 000 Kč 9 (z 20)
Superhrdinové v akci!
Do Bílovic se sjedou hrdinové celého světa! Budete Supermanem, Spidermanem, Xenou, Úžasňákem či někým jiným? Co v sobě skrýváš ty? Ukrutnou sílu, mimořádnou mrštnost,skvělý úsudek...? To vše odhalíme na našem táboře s Evou a Markétou. Připrav se na týden plný pohybu a akce jako třeba výlet na koloběžce aj..

Program probíhá v čase 8:30 - 15:30 hod. Děti však s námi mohou pobýt v době 8:00 - 16:00 hod.
Kontakt na lektory: Eva Kotasová 608 832 313
Markéta Šenková 733 161 238

Filozofie našich táborů:
Ať už je téma jakékoli, snažíme se , aby si děti odnesly co nejvíce nových zkušeností, dovedností, příhod a zážitků. Během tematického týdne si vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak šikovné mají ruce a jak bystré mají hlavy. Vždy se snažíme o přátelskou a tvůrčí atmosféru. Vítězem je každý, kdo dokáže překonat své obavy a hrát si naplno.
6 - 13 Liška - Bílovice n. Svit. 1 850 Kč 0 (z 28) -
Synthon 8 - 15 Liška - Bílovice n. Svit. 890 Kč 7 (z 25) -
Technický
V rámci projektu Nadaní podporovaného MŠMT
jsme připravili pro technicky nadané studenty několik setkání ( https://liska.luzanky.cz/Akce/Nadani-Uhly-pohledu).
Navážeme na ně technickým táborem, kde si některé aktivity zopakujeme a prohloubíme. Budem se opět věnovat ovládání drona, animaci a elektru. Také nás čeká výlet do Technického muzea a na VUT.

Aktivity povedou Martin Vágner, Jan Mikulka, Eva Dvořáková a Monika Řeháková, Daniel Šafařík.

V případě zájmu o více informací, či přihlášení kontaktujte koordinátorku Markétu Šafaříkovou ()

Výsledky ze všech našich aktivit: fotky, videa, grafy z meteostanice, texty... budou k dispozici na webových stránkách www.liska-nadani.cz (budou spuštěny na konci května).
10 - 19 Liška - Bílovice n. Svit. 1 200 Kč 2 (z 12)
Další
Akce
Název věk termín místo cena volná místa
Zdobení perníkových 3D vajíček
Přijďte na Lišku nazdobit si perníková vajíčka. Vše bude napečeno a připraveno na místě, stačí přijít jen s odhodláním ;). Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, ideální pro maminky s dětmi.
Opět se vás ujme zkušená cukrářka Kristýnka.
Je možnost přijít i později po začátku akce.
6+ Liška - Bílovice n. Svit. 120 Kč 0 (z 12) -
Sportovní otevřená herna
Přijďte si pohrát k nám na Lišku, k dispozici budou různé nejen deskové hry, míče, materiály na jednoduché vyrábění i prostor pro odpočinek. V případě zájmu můžeme pustit film, mluvené slovo nebo hudbu. Zkrátka si ten den užijeme po svém ;). Tentokrát vytáhneme hlavně naše zásoby sportovních pomůcek, třeba ping pongové stoly ;)

Hernička bude otevřena od 8:00 do 15:30. Příchod nebo odchod je možný kdykoliv.

Svačinku s sebou! zajistíme pouze pití a drobné občerstvení. Jídlo si nabalte podle doby, kterou u nás chcete strávit ;). K dispozici mikrovlnka varná konvice, nádobí.
bez omezení Liška - Bílovice n. Svit. 100 Kč bez omezení -
Nadaní - Úhly pohledu
V rámci projektu Nadaní podporovaného MŠMT
jsme připravili pro technicky nadané studenty několik setkání.

aktivity jsou ZDARMA, podmínkou je věk 13 - 19 let, nadání a zájem o technické obory.

Pá 23. 2. 16:00 - 19:00 METEOSTANICE - instalace, zapojení meteostanice napájené přes solární panel, umístění grafy s daty na stránky.

Pá 9. 3. 16:00 - 19:00 ÚLY PRO VČELY SAMOTÁŘKY - výroba úlů pro včely samotářky, vhodného umístění

Pá 6.4. 16:00 - 19:00 BUDKA pro ptáky S WEBKAMEROU - výroba jedné budky s webkamerou, záznam z webkamery bude možno nonstop sledovat na webu. Ostatní si mohou vyrobit budky a kameru doinstalovat doma.

Pá 20. 4. 16:00 - 19:00 DRON - seznámení se s dronem, létání, natáčení, focení a možná i závody. (možná změna termínu - záleží na počasí!)

Pokud bude potřeba dát všem pátečním aktivitám více času, domluvíme se s účastníky a navážeme následující sobotu.

So 5. 5. 14:00 - 18:00 ELEKTORDÍLNA výroba pohyblivých brouků

So 12. 5. 8:00 - 16:00 ANIMACE
Ne 13. 5. 8:00 - 16:00 ANIMACE - různými technikami, příprava krátkého filmu včetně střihu.

Na tyto aktivity navazuje Technický PT 2. -4. 7. 2018

Aktivity povedou Martin Vágner, Jan Mikulka, Eva Dvořáková a Monika Řeháková, Daniel Šafařík.

V případě zájmu o více informací, či přihlášení kontaktujte koordinátorku Markétu Šafaříkovou ()

Výsledky ze všech našich aktivit: fotky, videa, grafy z meteostanice, texty... budou k dispozici na webových stránkách www.liska-nadani.cz (budou spuštěny na konci května).
13 - 19 Liška - Bílovice n. Svit. 0 (z 10) -
Čarodějnická otevřená herna
Přijďte si pohrát k nám na Lišku, k dispozici budou různé nejen deskové hry, míče, materiály na jednoduché vyrábění i prostor pro odpočinek. V případě zájmu můžeme pustit film, mluvené slovo nebo hudbu. Zkrátka si ten den užijeme po svém ;). Jako bonus vás čeká malá čarodějnická dílnička.

Hernička bude otevřena od 8:00 do 15:30. Příchod nebo odchod je možný kdykoliv.

Svačinku s sebou! zajistíme pouze pití a drobné občerstvení. Jídlo si nabalte podle doby, kterou u nás chcete strávit ;). K dispozici mikrovlnka varná konvice, nádobí.
bez omezení Liška - Bílovice n. Svit. 100 Kč bez omezení -
RAINWORKS DAYS, start BÍLOVICKÉHO HOVNIVÁLA
Útok kazivodů na Bílovice se blíží! Po rozkodování jejich zlořádské komunikace víme, že určitě zaútočí na Den Země. Bílovický Hovnivál svolává své jednotky, statečné bojovníky, mrňousky i mazáky. Na nedělní dopoledne je připravený výcvik všech statečných. Přijďte si vyzkoušet jak to bude vypadat v terénu, abyste byli připraveni na vše, co vám v tvrdém boji s kazivody může pomoci.

od 9:00 do 12:00 bude probíhat program na Bílovickém náměstí a v blízkém okolí. V případě špatného počasí se hlavní štáb Bílovického Hovnivála přesune do Sálu SVČ Liška.

Součástí programu bude také odhalení street artu Rainworks, který nasprejují malí výtvarníci z kroužku Barvínek a Ateliér.
Současně s dalšími volnočasovými centry budeme o víkendu 20 - 22. 4. odhalovat Rainworks obrazce které jsou viditelné pouze v dešti a dávají lidem po celém světě důvod těšit se na deštivé dny. My budeme první ve střední Evropě, buďte u toho s námi ;).

Více informací o akci Rainworks days najdete zde:
https://liska.luzanky.cz/Aktuality/Rainworks-days

Přihlásit se na outdoorovou šifrovací akci Bílovický Hovnivál, která startuje 22. 4. se můžete zde: bilovickyhovnival.wz.cz/
bez omezení Liška - Bílovice n. Svit. bez omezení -
Další