Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Dospělí, senioři

Další info
Dospělí, senioři

Pro školy nabízíme výukové programy, které vytvářejí naši zkušení pedagogové volného času přímo ve spolupráci s učiteli. Ve výukových programech rozvíjíme a doplňujeme učivo všech stupňů škol, a zároveň umožňujeme učitelům nahlédnout na třídní kolektiv jinýma očima. Podívejte se do naší nabídky!

Kroužky
Název věk místo termín CenaCena za pololetí volná místa
Design oděvu
Vlastní návrhy, kombinace materiálů, módní trendy, modelace a výroba oděvů a módních doplňků.

Dívky se naučí módní ilustraci, šití, realizaci a výrobu střihů, oděvní techniky a budou jim představeni nejslavnější módní návrháři.

Budou motivovány k hledání inspiračních zdrojů a vedeny k rozvíjení své vlastní fantazie.

Tento kroužek není koncipován jako ,,kurzy šití", užijete si při něm spoustu legrace a kreativity.
12 - 20 Liška - Bílovice n. Svit. út 15:00 - 16:30 1 500 Kč 9 (z 10)
Šperkování 11+
Kroužek je vhodný pro žáky druhého stupně, středoškoláky, ale i dospělé. Vyzkoušíte si různé techniky výroby šperků, vyrobíte si krásné šperky nejen pro sebe, ale i své blízké. Přijďte, vyzkoušejte a sami budete překvapeni, co dokážete vyrobit!
Kroužek povede zkušená lektorka Romana Vaďurová.
Používané techniky : smalty na vařiči, Pet Art, decoupage, drátěné, ketlované, Tiffany, cínovaný šperk, šitý šperk a mnoho dalších.
11 - 99 Liška - Bílovice n. Svit. po 17:45 - 19:15 1 750 Kč 9 (z 10)
Čtení pro seniory
Máte rádi literaturu, ať už současnou, nebo klasickou? Jste v seniorském věku, ale přesto chcete vyplnit svůj volný čas něčím zajímavým? Pak je tento kurz určen právě Vám! Čtení pro seniory nabízí možnost seznámit se s kvalitními knihami na poli české i světové literatury, rozšířit si obzory, diskutovat nad různými tématy nebo zkusit sám něco vytvořit. Je také ideální příležitostí pro ty z Vás, kteří rádi čtou, ale už z nějakého důvodu nemohou – kurz bude probíhat mimo jiné i formou hlasitého předčítání.
60 - 99 Liška - Bílovice n. Svit. čt 09:30 - 10:30 900 Kč 10 (z 10)
Čteme celá rodina!
Kroužek se zaměřuje na rodiče či prarodiče s dětmi. Formou kratších příběhů nebo úryvků, které si společně přečteme, budeme přirozenou cestou vytvářet pozitivní vztah dětí ke knihám, ale bude také prohlubováno pouto mezi rodičem/prarodičem a dítětem. Po čtení bude následovat interaktivní část, která souvisí s příběhem – někdy si budeme hrát, jindy kreslit, zpívat nebo vyrábět.
1,5 - 99 Liška - Bílovice n. Svit. čt 11:00 - 12:00 900 Kč 6 (z 6)
Další
Akce
Název věk termín místo cena volná místa
Den netradičních sportů a her
Den netradičních sportů a her je určen široké veřejnosti z Bílovic n. Sv. a okolí. Účastníci si mohou vyzkoušet různé sporty, ke kterým se běžně nedostanou (bumperball, discgolf, indoor golf, möllky, kubb). Mohou také zavzpomínat na doby, když byli malí a zahrát si kuličky, blechy, nervičky a zaskákat si panáka.
0,5+ 16. 9.
Liška - Bílovice n. Svit. 99 (z 99) -
Další